Champagne-Shower sessie bij Mrs. Gia

Reactie van een leuke Halvedag / toiletsessie van een attente gast die heerlijke wijn en bonbons had meegenomen om de meesteressen mee te verwennen….
Na het verplichte douchen startte de sessie met Meesteres Gia in de kelder.

In de aanwezige tijd heb ik het genoegen gehad om de Champagne van meerdere dames te mogen ontvangen.

Pffff nu net thuis!

Ten eerste wat leuk om Meesteres Nina weer te zien.
Top hoe ze mij nog herkende en dankjewel!

Meesteres Cleo en Lady Annabel ook beide dank jullie wel.
Jullie hebben alle geholpen om me een geweldige ervaring te geven!

Meesteres Gia, ik zou nooit trouwen, als je me zou vragen zou ik gelijk ja zeggen, zou mijn appartement verkopen en zelfs naar Brabant verhuizen! Jammer dat ik je niet mee kon nemen!

Wat ben je mooi, geweldig super, vol met klasse, ogen om in te verdrinken, Champagne wat je echt Champagne mag noemen zonder dat je een kurk hoort knallen.
Heeeeel erg bedankt, ik weet niet of je mijn mailtje te lezen krijgt, maar ik hoop dat je al het liefs van me door krijgt!

Ik hoop jullie echt snel weer te mogen bezoeken, want dit smaakt letterlijk en figuurlijk naar meer!??

Super bedankt en echt heel veel liefs!

Top